אניגראם

אודות אסנת ידגר

אל תתן למי שאתה, להפריע למי שאתה יכול להיות
שתף |

אסנת ידגר

אסנת ידגר, מייסדת  המרכז הישראלי לאניאגרם. חוקרת ומנחת אניאגרם בארץ ובעולם משנת 1996 וחלוצת השיטה בארץ. 
חברה פעילה ב IEA אגודת האניאגרם הבינלאומית (International Enneagram Association ) ומנחה בכנסי אניאגרם בינלאומיים. מנחה סדנאות אניאגרם בארגונים ומעבירה סדנאות מיוחדות בארגונים בארץ ובאירופה: הולנד, צרפת, איטליה, ספרד, שוויץ, בלגרד, רומניה, צרפת ודנמרק.

מנחה פסיכולוגים, מטפלים, מגשרים, יועצים ארגוניים ואנשי חינוך ומעבירה סדנאות רבות לקהל הרחב בכל הארץ. מאמנת יחידים וזוגות בקליניקה הפרטית שלה בתל אביב ומשלבת בעבודתה מקצועיות וניסיון רב בתחום האימון ובתהליכי הגשמה והעצמה אישית.

 


עוסקת באבחון ואימון אונטולוגי מעל 20 שנה. שימשה כשמונה שנים כמאמנת וחברת סגל בכירה בלנדמרק אדיוקיישן, ארגון בינלאומי שמתמקד בטרנספורמציה אישית, ועוסקת שנים רבות כגרפולוגית באבחון עובדים ומנהלים לרשתות וארגונים.

אסנת פיתחה שיטת אימון ייחודית ליישום האניאגרם הנקראת "דיאלוג עם האגו", אותה היא מלמדת בארץ ובעולם. היא יצרה תכנית להכשרה והסמכה של מאמני אניאגרם , פיתחה את שאלון האניאגרם לאבחון אישי ETY ומפרסמת מאמרים רבים בנושא.

היא השתלמה בארה"ב ובאירופה אצל מורי האניאגרם המובילים בעולם: קלאודיו נראנחו, דייויד דניאלס, דון ריסו, ראס הדסון, טום קונדון, פטריק אולרי, אנדריאה אייזקס וד"ר ג'ינג'ר לפיד בוגדה. בוגרת קורס מאמני אניאגרם בארגונים “Train-the-Trainer” שנערך בשוויץ בהנחיית Ginger Lapid-Bogda, Ph.D ובוגרת קורס הסמכת מאמני אניאגרם בדנמרק, בהנחיית טום קונדון.

כחוקרת נלהבת של האניאגרם, היא נמצאת בלמידה מתמדת של הנושא ובפיתוח נרחב של סדנאת חדשות. סגנון ההנחיה שלה מקורי, מרתק, מתובל בהומור ומשלב ידע רב, חדות הבחנה ודוגמאות מוחשיות מתוך ניסיונה העשיר בעבודתה עם אנשים.

אסנת רואה את העבודה עם האניאגרם כשליחות. היא מסורה בכל ליבה להעברת הידע של האניאגרם על כל רמותיו, באופן שיהיה נגיש לכל אדם. היא פועלת מתוך אמונה עמוקה, שיש באניאגרם את הכוח ליצור שינוי משמעותי באיכות החיים של הפרט, הקהילה והמדינה.

 

לקביעת פגישת אימון אישי עם אסנת ניתן להתקשר ישירות - 054-2042443

 


 

 

אסנת ידגר
חלוצת השיטה בארץ ומייסדת המרכז הישראלי
חדשות ועדכונים
כללי
על האניאגרם
שירותים
אניאגרם בארגונים
מדיה
בניית אתרים בקוד פתוח
עקבו אחרנו
2010 © Enneagram inc, All Rights Reserved